Інформація для батьків щодо встановлених обмежень та умов обслуговування під час карантину в дошкільному закладі

Шановні батьки!

Для відвідування дітьми закладу дошкільної освіти на період адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоров'я дітей Вам необхідно чітко дотримуватись наступного алгоритму:

1. Отримати довідку від сімейного лікаря про стан здоров'я та епідеміологічне оточення дитини.

Для отримання даної довідки Вам необхідно попередньо записатись на прийом до сімейного лікаря, з яким заключена декларація. Для запису телефонуйте медичній сестрі лікаря в години роботи.

2. До визначеного часу прийому у сімейного лікаря пройти дослідження на ентеробіоз в баклабораторії ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України”. Дану довідку необхідно надати сімейному лікарю при прийомі.

Звертаємо увагу, що ця довідка ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” (колишня СЕС) дійсна впродовж 10 днів.

3. Отримавши довідку від сімейного лікаря, зателефонуйте до закладу дошкільної освіти (вихователю групи), повідомте про дату виходу дитини до закладу.

4. Прийом дітей здійснюється з 6.00 до 7.00 ранку, відповідно до регламенту прийому. В інші години прийом дітей проводиться не буде. Прийом дітей здійснюється тільки через центральні ворота.

5. Під час проведення ранкового температурного скринінгу Вас та вашої дитини, Вам необхідно надати довідки від сімейного лікаря та результати досліджень медичному працівник закладу, який проводить температурний скринінг.

Під час очікування проведення температурного скринінгу на території закладу, Ви повині дотримуватись дистанції та бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот та гумових рукавичках. У разі відсутності індивідуальних захисних засобів Вам не проведуть температурний скринінг, відповідно не допустять дитину до закладу.

6. Після температурного скринінгу дозволу медичних працівників Ви повинні довести дитину до ігрового майданчика групи, дотримуючись соціальної дистанції між іншими особами, передати дитину вихователю, повідомити про результати температурного скринінгу дитини, віддати особисті речі дитини та якомога швидше вийти за територію закладу. Дитина не приймається до закладу з первинними ознаками распіраторного захворювання (соплі, кашель) навіть у разі довідки від сімейного лікаря. З цими ж ознаками дитину можуть вивести протягом дня.

7. Просимо Вас надавати правдиву інформацію про стан здоров'я своєї дитини, а за необхідності - інших членів родини.

8. Категорично забороняється заходити до будь-яких приміщень закладу, в тому числі і до групових приміщень, забирати дитину можна у визначений закладом час і лише на ігровому майданчику з 16.00 до 17.20.

9. У разі відсутності у Вас індивідуальних захисних засобів Ви не можете зайти на територію закладу, відповідно не зможете забрати дитину особисто.

10. Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше, тоді необхідно здійснити наступне:

- зателефонувати вихователю та повідомити час, коли Ви будете перебувати біля центральних воріт закладу;

- чекати дитину за воротами в масці. Дитину до Вас приведе помічник вихователя або вихователь. Дана ситуація не може мати систематичний характер.

11. Під час несприятливих погодних умов та зниження температури атмосферного повітря, Вам необхідно:

- в ранковий час після проведеного температурного скринінгу на вході до закладу довести дитину до окремого входу групи за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції та передати дитину вихователю на ганку;

- у вечірній час необхідно зателефонувати вихователю та за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції, підійти до ганку групи та чекати дитину, яку приведе вихователь або помічник вихователя.

Шановні батьки! У разі порушення Вами даного алгоритму Вашу дитину не допускатимуть до відвідування закладу. Адміністрація має право викликати поліцію у разі порушення Вами протиепідемічних заходів, які впроваджуються для попередження ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

До уваги батьків! Пропонуємо Вам на допомогу матеріали, які допоможуть в роботі з дітьми під час розмов про коронавірус wym-1591173224103, відно матеріал wym-1591173336881. Поради для батьків та вихователів"Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку" wym-1591173483126

До уваги батьків майбутніх першокласників! Управління освіти Енергодарської міської ради повідомляє, що в зв'язку з епідеміологічною ситуацією, спричиненою коронавірусом COVID - 19, з 01 травня 2020 року закладами загальної середньої освіти розпочато прийом документів для зарахування дітей до перших класів. wym-1588849508678.

Правила проходження медичних оглядів за посиланням wym-1591173936104

Шановні батьки, до вашої уваги інформація щодо реєстрації дітей до першого класу школи wym-1574081018889

Інформація щодо запобігання та продії домашньому насильству wym-1575279926512


Шановні батьки!


Звертаємо Вашу увагу на правильне оформлення реквізитів під час сплати за харчування дітей у ДНЗ

1. РАХУНОК ОТРИМУВАЧА грошових коштів за харчування- це УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ Енергодар, а саме: IBAN: UA648201720314231002201030435 МФО 820172 Код ЄДРПОУ:20520150

2. Обов`язково в повному обсязі потрібно писати ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я, та ПО БАТЬКОВІ ДИТИНИ (не батьків)

3. Обов`язково-№ ОСОБОВОГО РАХУНКУ ДИТИНИ

4. Обовязково вказувати-№дитячого закладу та № групи

5. В призначенні платежу вказувати- БАТЬКІВСЬКА ПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ

6. З приводу пільгової категорії звертатися до кабінету №4 (ІІ поверх) управління освіти

По всім питанням звертатися в бухгалтерію кабінт №2 (ІІ поверх) управління освіти. ПОНЕДІЛОК-ЧЕТВЕР з 13.00 до 17.00, П`ЯТНИЦЯ з 13.00 до 15.45.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.